Книги фантастики

Левченко О. Машина для вбивства. – Тернопіль: Навчальна книга – Богдан, 2019. – Повісті. М’яка палітурка, 272 с. – ISBN 978-966-10-5950-3.

Герої збірки детективно-пригодницьких творів Олександра Левченка зовсім не супергерої. Це – звичайні хлопці, які волею долі опинились у незвичайних, ба навіть – надзвичайних ситуаціях. Водій одного з місцевих політичних лідерів повинен убити свого шефа, якому щиро відданий… Комп’ютерник, скоївши незбагненні убивства в нічному клубі, намагається дошукатися причин того, що сталося… Науковець вирушає в експедицію на загадкові острови у компанії незнайомців, що таємничим чином посіли місця справжніх дослідників… Двоє військових опиняються на місці катастрофи гелікоптера із секретною розробкою… Чи зуміють усі вони здолати жорстокі обставини і гідно вийти зі скрути? А ще… У житті героїв Олександра Левченка завжди наявне те, чого ми, звичайні люди, стомлені сірою буденністю, інколи так би хотіли бодай мимоволі доторкнутися…

Зміст:

Машина для вбивства – повість

Віч-на-віч із собою – повість

Експедиція на Бермуди – повість

Чужий світ – оповідання

Книжку можна придбати в Інтернет-книгарнях:

Дім книги

Видавництво «Навчальна книга – Богдан»

 

Левченко О. Реальна мандрівка. – Тернопіль: Навчальна книга – Богдан, 2013. – Збірка фантастичних творів. М’яка палітурка, 360 с. – ISBN 978-966-103-327-5.

Збірка творів Олександра Левченка – яскравий приклад того, як фантастика межує з реальністю. Адже ще вчора віртуальний світ був лише ілюзорною мрією, а сьогодні ця проблема стосується майже кожного. Темі невідповідності віртуальних і реальних подорожей та відчуттів присвячено роман «Реальна мандрівка». Крім того, на сторінках цієї книги читача захоплять карколомні сюжети, парадоксальні ситуації та неперебутні герої. Для широкого загалу читачів.

Зміст:

Реальна мандрівка – фантастичний роман

Поразка – фантастична повість

Я, Володар – фантастичне оповідання

Вікно – фантастичне оповідання

Книжку можна придбати в Інтернет-книгарнях:

Дім книги

Видавництво «Навчальна книга – Богдан»

 

Левченко О. Диявол добра. Київ: Дуліби, 2008. – Роман.  М’яка палітурка. – ISBN 978-966-891-043-2.

У невеличкому районі на околиці провінційного міста починають коїтися дивні речі. Випадково ставши свідком зародження «чортівні», головний герой несподівано потрапляє у вир подій, який невідворотно руйнує все його усталене життя. Що ж таке відбувається насправді? І як вирватися з болота, що затягує все глибше і глибше?..

Книжку можна придбати в Інтернет-книгарнях:

Книгарня «Є»

«Наш Формат»

«Yakaboo»

Дім книги

 

 

Левченко О. Чужий світ. Київ: Джерела-М, 2004 – збірка фантастичних повістей. М’яка палітурка, pocket-book, 288 с. – ISBN 966-7831-57-4.

Одна з традицій фантастики – створення нових світів. Можливо, у такий спосіб письменники намагаються подолати недоліки нашого реального світу. А може, певною мірою претендують на роль Творця – адже Він створив людину за зразком і подобою своєю, а значить, у кожному із нас закладено інстинкт творення. Але так чи інакше, до вашої уваги новий світ, створений не Богом, не дияволом, а Олександром Левченком. Придивіться до нього. Можливо, цей світ не такий уже й чужий, а книга, яку ви тримаєте в руках, незабаром стане підручником з історії майбутнього. Після пригод з американськими марсоходами хіть-не-хіть повіриш й у це.

Зміст:

Секретні документи – фантастична мікроповість

Повернення екіпажу – фантастична повість

Поразка – фантастична повість

Чужий світ – фантастичне оповідання

Вікно – фантастичне оповідання

Книжку можна придбати в Інтернет-книгарнях:

Mybook

Агентство «Идея»

Всі Книги

 

 

Левченко О. Я, Володар… Київ: Джерела-М, 2003 – збірка фантастичних повістей. М’яка палітурка, pocket-book, 288 с. – ISBN 966-7831-21-3, 966-7831-35-3.

Хто знає межу між фантастикою і реальністю? Життя сьогодні випереджає найсміливішу фантастику, а літературні передбачення справджуються частіше за прогнози метеорологів. Олександр Левченко працює у галузі геоінформаційних технологій і щодня своїми руками перетворює фантастику на реальність. А ввечері створює нову фантастику. Карколомні повороти сюжету спираються на точні психологічні портрети, і це примушує читача вірити кожному слову автора. Хто скаже, що знає межу між фантастикою і реальністю? Тільки той, хто не тямить ні в тому, ні в іншому.

Зміст:

Віч-на-віч із самим собою – фантастична повість

Машина для вбивства – фантастична повість

Експедиція на Бермуди – фантастична повість

Планета Братерства – фантастична повість

Я, Володар... – фантастичне оповідання

Книжку можна придбати в Інтернет-книгарнях:

Дім книги

Mybook

Агентство «Идея»

Всі Книги

 

 

 

  

© Олександр Левченко, 2010