ЛьвівКурКон-2007: кури повертаються!!!

«Отож, зустрічі фантастів у Львові під час Форуму видавців стають традиційними! Сподіваємося, наступного, 2007 року, нас буде значно більше!!!»

Такою фразою завершався репортаж про минулорічну акцію українських фантастів. Ці слова виявилися пророчими! Нас було не лише більше, але й – підтвердилися слова класиків діалектичного матеріалізму! – ця кількість переросла у якість: було презентовано перший журнал української фантастики «УФО», перше число якого вийшло просто напередодні у Видавничому домі «Панорама» завдяки героїчним зусиллям його директора Романа Фернези та головного редактора журналу Тимура Литовченка!!!

Акція почалася о 15:00 (на жаль , по Мережі ходила суперечлива інформація про час початку) у приміщенні Львівського музею етнографії. Було трохи страшнувато, що презентація проходитиме у вузькому колі авторів, редактора та видавця (оскільки родичів, друзів та студентів із курованих груп, як це часто роблять деякі презентанти , приходити ніхто не зобов’язував), однак у залі зібралося достатньо багато (кількадесят, хоча «кілька» тут прямує до своєї нижньої межі ) зацікавлених! Правда, дехто з них потрактував собі «УФО» як «НЛО» , однак таких було лише 2-3 особи – вони відразу вийшли.

На презентації виступили: видавець Роман Фернеза, головний редактор Тимур Литовченко, письменники Олександр Левченко, Сусанна Черненко та Сергій Батурин, молодий автор-літфорумчанин Ігор Скрипник (Малахай). Усі висловлювали сподівання на довге та успішне життя такого важливого для всієї УФ видання. Віва «УФО»!!!

Після презентації відбулася найочікуваніша (оскільки про журнал стало відомо лише нещодавно ) подія року – «ЛьвівКурКон–2007»!!! У ній загалом (склад періодично змінювався) взяли участь кільканадцять адептів УФ, зокрема: видавець та письменник Роман Фернеза, головний редактор журналу «УФО», письменник та журналіст Тимур Литовченко, письменники-фантасти Сергій Батурин, Сусанна Черненко, Олександр Левченко та Алла Марковська (за сумісництвом – ще й художниця), молоді автори-літфорумчанин Ігор Скрипник (Малахай) та Святослав Чирук (Sventitsleyf), ГАКівець Віталій Кривоніс, а також молодий програміст Кирило, веб-мастер «Порталу української фантастики», який презентував свою роботу під час акції. Старожили шкодували про відсутність Олексія Спейсера Кацая, Радія Радутного та Валерія Верховського, а також перекинчика-ГАКівця Юрія Камаєва...

Слід зазначити, що основною стравою меню була куряча відбивна, тому було прийнято рішення повернутися до старої назви акції – «КурКон»! Отож, до нових зустрічей на «ЛьвівКурКоні–2008»!!!

Фотографії автора.

«УФО не НЛО»:
презентація першого журналу української фантастики

Класик Литовченко метрові Батурину:
«Посидиш для масовості – ти ж один вартий десятьох!»
Талановитий молодь (Ігор Малахай)
і живий класик УФ на тлі машини часу
Народний класик Пустомитівщини
поки що не має конкурентів
Ось вона, перша ластівка,
у комплекті з «метеликом»!!!
Видавець Роман Фернеза голреду «УФО»:
«Вставай, пане редакторе, тобі слово!»
Головний редактор «УФО» Тимур Литовченко :
«Спасибі, я посиджу...»
Народний класик Пустомитівщини
намагається загіпнотизувати зал
Виступ письменниці Сусанни Черненко
узяв за душу живим образним словом...
Виступ метра був єдиним,
який завершився аплодисментами залу
Задоволений видавець:
«Дякую всім, хто дякував мені!»

«ЛьвівКурКон2007»

Учасники головної події року
терпляче очікують початку засідання
Руки рвуться до келишків,
але команда ніяк не надходить...
Поки ситий видавець виховує творчу молодь,
голодний Кирило готує презентацію порталу УФ
Фінал ЛьвівКурКону–2007: художниця Алла Марковська
не може повірити, що живі класики УФ так мало п’ють...

 

 

 

  

© Олександр Левченко, 2010