ЛьвівПіцКон-2011: ростемо ж ми – вшир!

Цього року XVIII Міжнародний Форум видавців у Львові відбувався, як завжди, від середи до неділі з 14 до 18 вересня. Акції ж українських фантастів, які зазвичай тривали тільки один день, відбулись і 15, і 16, і 17 вересня!!!

Старт УФ-заходам поклала кримчанка Маріанна Малина, яка зі своїм романом «Фіолетові діти» уже вийшла на міжнародну правда, поки що тільки грецьку , арену! Її перекладач Ірина Мірошниченко після пятничної презентації у кав’ярні «Штука» робила прозорі натяки, що цей переклад з української на грецьку може бути далеко не останнім. Чи ж українські фантасти проти?!! Але Маріанна завжди буде першою!!!

Живий класик УФ Тимур Литовченко у важкі для вітчизняної фантастики часи вирішив попретендувати ще й на титул живого класика української історичної літератури і дуже успішно! Як і минулого року, видавництво «Фоліо» перед самісіньким Форумом випустило його другий історичний роман «Помститися імператору», «коронований словом» уже... трохи років тому. І за кілька презентацій та автограф-сесій, що відбулися впродовж пятниці-суботи, Тимур зумів достроково пустити у широкі читацькі маси всі наявні примірники свого безсме... нового творіння! Героям слава!!

Наостанок потішила молодих шанувальників української фантастики молода дніпрянка Наталя Дев’ятко книгою «Карта і компас», першою частиною трилогії «Скарби Примарних островів». Зрештою, це стало потіхою не лише для молоді: народний класик Пустомитівщини Олександр Левченко та класик Зборівщини Роман Росіцький поповнили свої бібліотеки книгою з автографом Наталі!!!  

Завершився XVIII Форум видавців у Львові для українських фантастів, як і завжди, неформальною зустріччю ЛьвівПіцКоном-2011. Так-так, зважаючи на незакінчену кризу, фантасти знову надали перевагу заморській піцці перед горянським шашликом та рідною Рябою... На жаль, цьогорічний ПіцКон зазнав тяжкої втрати були відсутніми два стовпи УФ та УФО, видавець Роман Фернеза і головред Радій Радутний... Що, втім, було компенсовано присутністю бойових подруг місцевих класиків Галиною Левченко та Іриною Росіцькою!  Зустріч у піццерії «Нью-Йорк» пройшла, як і завжди, на високому рівні!

Що ж, чергову сторінку зустрічей у Львові перегорнуто, далі буде!

Фотографії автора.

Греко-кримський десант у Львові:
Ірина Мірошниченко, анонім, Маріанна Малина і Валерій Верховський
Живий класик УФ Тимур Литовченко
призначає зустрічі біля пам
ятника іншому класикові
Наталя Девятко вже втомилася ставити автографи,
але як відмовиш народному класикові Пустомитівщини?
Братство критики й літератури:
Олександр Макаренко і Роман Росіцький
«Місіонер» Роман Росіцький демонструє прийоми,
якими ніколи не користуються його герої
Фото «на коня»: учасники ЛьвівПіцКону-2011 чекають,
коли з об
єктива вилетить «маленький-маленький пташечок»

 

 

  

© Олександр Левченко, 2011