Підготовче засідання Львівського клубу любителів фантастики!

20 червня 2006 року відбулося 0-ве (нульове) засідання Львівського клубу любителів фантастики! Присутніми були літфорумівці Олександр Левченко, Юрій Девор та Максим Вівісектор, а також письменниця Юлія Остапенко та художник Денис Хайрулін. 

Зустріч проходила в дружній конструктивній атмосфері. Творча молодь виявила неабияку обізнаність у світовій та російській фантастиці, натомість питань сучасної УФ намагалась делікатно уникати. У розмові також проявилася загальносвітова тенденція зростання популярності фентезі на тлі зниження інтересу до наукової (реалістичної) фантастики та пов'язані з цим різні погляди середнього та молодшого поколінь. 

Більш ніж двогодинне засідання завершилося прийняттям кількох важливих рішень.

1. Вважати 0-ве (нульове) засідання Львівського клубу любителів фантастики -1-м (мінус першим) .

2. Провести чергове 0-ве (нульове) засідання ЛКЛФ в другій половині липня із залученням більшої кількості шанувальників фантастики.

3. Запланувати проведення засідання ЛКЛФ під час роботи Форуму видавців у Львові із запрошенням українських та зарубіжних фантастів.

На жаль , через відсутність фотоапаратури увіковічнити цю історичну подію для вдячних нащадків не вдалося... Однак навіть за таких обставин потрібно знати героїв в обличчя!

 

Класик пустомитівської фантастики
не втрачає надії пробитися у класики львівської

 У Девора все ще попереду!

 

 Юлія Остапенко попри свій юний вік – вже майже класик іноземної фантастики!

Макс Вівісектор не приховує свого обличчя...

...а Денис Хайрулін – прізвища!

 

  

© Олександр Левченко, 2010